B2B Üzletkötő

Szupererőd értékesítési vénádban van?

Akkor közöttünk a helyed. Jelentkezz

B2B Üzletkötőnek

és dolgozzunk együtt a megújuló energiaforrások használatának hazai elterjesztésében!

Dinamikusan növekvő vállalati üzletágunk sikeréhez a következő feladataiddal járulhatsz hozzá:

  • Logisztikai parkok, gyártó vállalatok, turizmus-vendéglátás szegmens fókusszal potenciális új B2B ügyfelek felkutatása, saját ügyfélkör bővítése klasszikus és modern környezetben
  • Direkt megkeresések és lead alapú ügyletek kezelése
  • Ügyfelek személyes felkeresése, ügyféligény meghatározása
  • Árajánlat, majd vállalkozói szerződések készítése, menedzselése
  • Értékesítési tevékenység ügyfélkapcsolati szoftverben (CRM) történő adminisztrálása
  • Ügyfelek, partnerek szakmai tanácsokkal való ellátása, tájékoztatása a termékekről, szolgáltatásokról
  • Fogyasztói szokások és piaci trendeket figyelése, elemzése
  • Aktívan részvétel értékesítés támogató marketing, PR tevékenységben
  • Műszaki egyeztetések projekt-előkészítés fázisban
  • Értékesítés és szakmai képzéseken való részvétel és a tanultak alkalmazása
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel, a vállalat reprezentálása

Motiváló tevékenység? Adj magadnak esélyt és gördíts tovább!

Amit a cégünk kínál

  • Magas minőséget képviselő szakértői csapat
  • Változatos és kihívást jelentő, nagy volumenű projektek
  • Megbízható beruházói partner háttér
  • Széleskörű rálátás a szakmára, fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő képzési rendszer
  • Professzionális környezet
  • Dinamikus, jó hangulatú csapat

Amit várunk tőled

  • Legalább 2 éves műszaki területen szerzett releváns aktív és proaktív B2B üzletkötői tapasztalat
  • Logisztikai parkok, gyártó vállalatok, turizmus-vendéglátás szférák legalább egyikében szerzett ismeret és kapcsolatrendszer
  • Folyékony, tárgyalási szintű angol nyelv gyakorlata
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Mobilitás, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Villamos- vagy energetikus mérnöki, esetleg műszaki menedzser, gépész-, környezet-, építőmérnöki tanulmányok
  • Napelemes rendszerek technológiai ismeret

Magadra ismertél? Jelentkezz!

Kérjük, küldd el fentieket bizonyító önéletrajzod és motivációs leveled kompenzációs igényed jelölésével. Köszönjük!