Értékesítési Koordinátor (műszaki)

Támogató attitűdödre baráti körödben is támaszkodnak?

Önálló, proaktív kolléga vagy? Szereted a felelősségteljes munkákat?

…. akkor nálunk jól fogod magad érezni.

Légy részese Te is a fenntartható jövő formálásának és jelentkezz a dinamikusan növekvő csapatunkhoz

munkakörbe!

Cégünk sikereihez a következő feladataiddal járulhatsz hozzá:

  • Precíz adminisztrációt igénylő üzletszerzési formák koordinálása, úgy mint
    • Közbeszerzéseken kiírt pályázatokon való jelentkezés, azok folyamatának teljes kezelése
    • Lakossági ügyfelekkel történő kapcsolattartás, indikatív ajánlat küldése, egyeztetése
    • Szerződéskötés folyamatának koordinálása
    • Szükség esetén műszaki előkészítő csapat bevonása és velük történő együttműködés

  • Értékesítéshez kapcsolódó belső folyamatok felügyelete, javaslattétel azok hatékonyságának növelésére.
  • Üzletkötők és Kereskedelmi vezető munkájának adminisztratív támogatása: árazó táblák karbantartása, ajánlatok formai összeállítása CRM lead-ek kezelése, rögzítése, karbantartása, riportok készítése.
  • Munkafolyamatok dokumentálása (mérések, jegyzőkönyvek, fényképdokumentációk, anyagok listázása) a vállalkozás belső standardjainak megfelelően.
  • PR/Marketing tevékenység – prezentációk készítésében, szakmai rendezvények szervezésben, megvalósításában való – támogatás.

Amit a cégünk kínál

  • Magas minőséget képviselő szakértői csapat
  • Változatos és kihívást jelentő, nagy volumenű projektek
  • Megbízható beruházói partner háttér
  • Széleskörű rálátás a szakmára, fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő képzési rendszer
  • Professzionális környezet
  • Dinamikus, jó hangulatú csapat

Amit várunk tőled

  • Operatív, értékesítési folyamatok koordinálásában szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelv gyakorlata
  • MS Office rutinos felhasználói szintű gyakorlat
  • Mérnöki (villamos, energetikus mérnöki, esetleg műszaki menedzser, gépész-, környezet-, építőmérnöki) tanulmányok vagy műszaki affinitás
  • Napelemes rendszerek technológiai, alapvető energetikai, villamosipari ismeretek elsajátítására való nyitottság
  • Kiváló rendszerező képesség
  • Precíz, proaktív és türelmes attitűd

Jelentkeznél?

Kérjük, küldd el önéletrajzod és motivációs leveled bérigényed jelölésével! Izgatottan várjuk!